Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Gelieve al de info voor kantoor Antwerpen te verzenden naar: antwerp@bargingsolutions.be

Marissa Coupé m.coupe@bargingsolutions.be +32 3 204 94 58 +32 474 81 84 21 Sales manager bulk, breakbulk & containers en Head of chartering
Britt Hantson b.hantson@bargingsolutions.be +32 3 204 94 59 +32 477 19 21 33 Chartering
Walter Poppe w.poppe@bargingsolutions.be +32 3 204 94 45 +32 484 21 61 81 Chartering
Peter Hufkens p.hufkens@bargingsolutions.be +32 3 204 94 57 +32 468 20 81 48 Chartering
Inge Plompen I.plompen@bargingsolutions.be +32 3 204 94 55 +32 490 65 12 62 Chartering
Alyssia Van Gaever a.vangaever@bargingsolutions.be +32 3 204 94 49 +32 499 33 68 48 Chartering en Billing

Gelieve al de info voor kantoor Doornik te verzenden naar: s.delfosse@bargingsolutions.be

Sandra Delfosse s.delfosse@bargingsolutions.be +32 69 54 69 54 +32 477 89 40 42 Billing en chartering

Gelieve al de prijs gerelateerde contracten & transport van pallets te verzenden naar: f.hellebosch@bargingsolutions.be

Frank Hellebosch f.hellebosch@bargingsolutions.be +32 3 204 94 50 +32 478 49 13 03 General + pricing contracts en pricing transport of pallets

Contact

Heeft u een vraag voor ons of wil u graag de mogelijkheden voor een samenwerking bekijken? Via dit formulier neemt u vlot contact met ons op. Wij koppelen zo snel mogelijk naar u terug.

Ik heb de Privacyverklaring gelezen en goed gekeurd